BAL JESIENNY

W piątek 14.11.2014r w naszym przedszkolu odbył się Bal Jesienny. Wszystkie dzieci w tym dniu przyszły ubrane w barwach jesieni: w koronach z kolorowych liści, w jarzębinowych koralach, nie zabrakło również dorodnych borowików, czerwonych muchomorków oraz leśnych zwierząt, a to specjalnie na powitanie wyjątkowego gościa Pani Jesieni. Niektóre dzieci aż trudno było rozpoznać. A bal - cóż to był za bal!. Dla niektórych dzieci- pierwszy w życiu, dla innych kolejny- wyczekiwany z utęsknieniem. Wszystkie grupy zaprezentowały na uroczystości piękne występy: wiersze i piosenki jesienne, natomiast Pani Jesień dla dzieci przygotowała również moc atrakcji. W krótkiej przerwie na poczęstunek dzieci zebrały siły do dalszej zabawy. Przy żywiołowych tańcach i szalonych korowodach czas bardzo szybko mijał. Na zakończenie Balu Pani Jesień zaprosiła dzieci do pożegnalnego tańca, a więc w naszym przedszkolu:  "Bal Jesienny czasem radości - kiedy wśród kolorowych liści wspaniała zabawa zagości"!

                                                                            Kinga Walczak-Maciocha

                                                                            Beata Małek